NEW ARRIVALS

Assorted laddoos (Ragi-Dryfruit-Sattu-Peanut)
4 pcs ( ₹ 55.00/pcs)
MRP ₹ 220  
Available  
Baked Butter Scotch Crunchy Pops (100g)
100 g ( ₹ 0.95/g)
MRP ₹ 95  
Available  
Baked Cheese Onion Crunchy Pops (55 g)
55 g ( ₹ 1.36/g)
MRP ₹ 75  
Out of stock  
Bhogaraju's Chutney Podi- Sweet
100 g ( ₹ 1.50/g)
MRP ₹ 150  
Available  
Biryani Masala (80 g)
80 g ( ₹ 3.08/g)
MRP ₹ 246  
Available  
Brown Rice Batter (500g)
500 g ( ₹ 0.15/g)
MRP ₹ 75  
Available  
Caramel Wheat Puff (100 g)
100 g ( ₹ 0.95/g)
MRP ₹ 95  
Selling out fast!  
Chilly Garlic Sticks (40 g)
40 g ( ₹ 1.63/g)
MRP ₹ 65  
Out of stock  
Crunchy Wheat puff (Classic Masala) -30g
30g ( ₹ 1.33/g)
MRP ₹ 40  
Available  
CURRY LEAF CHUTNEY PODI (100 gms)
100 gms ( ₹ 1.90/g)
MRP ₹ 190  
Available  
Garam Masala (80 g)
80 g ( ₹ 3.08/g)
MRP ₹ 246  
Available  
Herbal Detox Powder (80 g)
80g ( ₹ 3.41/g)
MRP ₹ 273  
Available  
Jowar Cookies (125 g)
125 g ( ₹ 1.20/g)
MRP ₹ 150  
Available  
MillD High Protein Flour (2 kg)
2 kg ( ₹ 0.30/g)
MRP ₹ 598  
Available  
Moringa herbal Tea & Wild Forest Honey Combo
40g Tea + 500g Honey ( ₹ 0.02/g)
MRP ₹ 775  
Available  
Multi Millet Noodles by SMF
190 g ( ₹ 0.66/g)
MRP ₹ 125  
Out of stock
Multi Millet Sprouts & Nuts Mix (300g)
300 g ( ₹ 1.32/g)
MRP ₹ 395  
Available  
Premium Gift Hamper (Pre-Booking) - Rs.1000 / Rs 1200
1 ( ₹ 1,000.00/pcs)
MRP ₹ 1000  
Out of stock  
Ragi Cookies (125 g)
125 g ( ₹ 1.20/g)
MRP ₹ 150  
Available  
Red Rice Noodles by SMF
190 g ( ₹ 0.66/g)
MRP ₹ 125  
Out of stock  
Thatte Idli Batter (500 g)
500 g ( ₹ 0.13/g)
MRP ₹ 65  
Available
Tikka & Tandoori Masala (80 g)
80 g ( ₹ 2.56/g)
MRP ₹ 205  
Available